Nemovitosti

Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Marek Vrtilka
telefon: +420777944355, +420481320590
rknika@rknika.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Stavební pozemek na lukrativním místě v Semilech

Cena:
3.990 ,- za m2
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám stavební pozemek na lukrativním místě v Semilech o celkové výměře 1761 m2. Jedná se o prodej stavebního pozemku v části obce Podmoklice, v lokalitě Pod Černým mostem, který je svou polohou jedinečným místem, zejména blízkostí centra města, dále městského parku Ostrov, základních a středních škol, marketů a ostatní dostupné občanské vybavenosti města Semily.

Svou výměrou splňuje rozmanité využití pro budoucí stavbu rodinného domu s rozlehlou zahradou, která dostatečně zajišťuje klidné zázemí pro nerušené bydlení. Dále je možné pozemek využít pro stavby více rodinných domu, případně bytového domu a objektu pro občanskou vybavenost, protože dle platného územního plánu města jsou pozemky zahrnuty v území pro smíšené obytné plochy. Na pozemku jsou v současnosti postaveny jednoduché stavby (garáž, kolna) a studna. Přístup na pozemek je z ulice Bavlnářské. Pozemek je celkově oplocený a zatravněný. Jedná se o ideální místo pro trvalé bydlení, ale i pro podnikání.

V současnosti jsou na hranici pozemku veškeré dostupné inženýrské sítě (elektropřípojka, plynovod, kanalizace, vodovod). Město Semily je pro bydlení ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou oblast, ale s širokou nabídkou občanské vybavenosti. (úřady s rozšířenou působností, sportovní hala, nemocnice, mateřské, základní a střední školy, mj. waldorfská základní a střední škola, restaurace ad.).
Město Semily je v oblasti, ve které se nacházejí v dostupné vzdálenosti lyžařská centra Krkonoš, Jizerských hor a Český ráj.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2024013
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Semily
Bavlnářská
Plocha pozemku:
1761 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 36' 23.144"N, 15° 19' 38.440"E